Bireysel yaklaşım, tasarımcı kostümleri ve süslemeleri, etkinliğin hassas zamanlaması ve her gösterinin sahnelenmesi için çalışıyoruz. Bize göre, bir kutlamayı unutulmaz kılan şey budur!

NEON NEŞE — özel doğum günü partileri sunmaktadır

bizleriiii tan

день Рождения ребенка в Анталии
Neon Neşe Türkçe'ye «neon neşe» olarak çevrilebilir. Antalya'da benzersiz bir parti hizmeti veren 5. şubemiz için seçtiğimiz isim de bu.
Etkinlik ajansının kurucusu Alina Pak, ilk projesine 2012 yılında Taşkent'te başladı. Yetenekli sunucu ve ortağı Elena Starostina ile birlikte gerçekleştirdiği Cityshow, halihazırda yaklaşık 1.000 parti düzenlemiştir.

2900başlayan animatörler

Animatörlerimiz profesyoneldir. Sadece havalı yarışmalar yapmakla kalmıyor, misafirlerinizin kendilerini gerçek bir tatil macerasındaymış gibi hissetmelerini sağlamak için bütün hikayeler ve senaryolar yaratıyorlar.

dеrаааааааtions from 4600

özel gösteriler

Gösterinin tatil programından ayrı olarak gerçekleştirilmediğini, ancak yöneticilerimizin tercihlerinizi dikkate alarak bir program düzenlemeye her zaman hazır olduğunu lütfen unutmayın :)

yazmış olduğumuz senaryolar

Kendi yazdığımız programları sağlıyoruz ve Antalya'da hazır bir senaryo ile çocuk doğum günü partileri düzenliyoruz.

İki veya daha fazla doğum günü programı için rezervasyon yaparsanız, HER BİRİNDE %10 İNDİRİM sağlanacak

İşte bizim hakkımızda söylenenler ❤️

 • Deniz
  Eminet'nın annes
  Harika bir ajans! Kızımızın doğum günü partisini organize ettiler ve çok mutlu olduk! Hızlı, kaliteli çalışıyorlar ve her zaman iletişim halindeler. Animatörler çok samimi ve eğlenceli bir şekilde davrandılar, tüm çocuklar oyunlar ve yarışmalar konusunda heyecanlıydı. Organizatörlerin profesyonelliğini de belirtmek isterim. Kesinlikle size tekrar geleceğiz ve sizi tanıdığımız herkese tavsiye edeceğiz!
 • Burak
  Hasan'nın babası
  NEON Nese'ye çok teşekkür etmek istiyorum! Geçenlerde oğlumuz için bir parti düzenlediler ve tek kelimeyle büyüleyiciydi! Animatörler profesyonel, çocuklarla harika çalıştılar ve salonun dekorasyonu tüm beklentilerimizi aştı. Çalışmalarınız ve detaylara gösterdiğiniz özen için teşekkür ederiz!
 • Eda
  Çağla'nın annesi
  NEON Nese'nin kızım için düzenlediği çocuk partisi beni çok heyecanlandırdı! Göstericiler harikaydı ve çocuklar gösterilerinden kendilerini alamadılar. Ve salon süslemelerle çok güzel dekore edilmişti. Oğlumun doğum günü yaklaşıyor, kesinlikle tekrar gideceğim! Sanırım bizi tekrar şaşırtabilecekler!

ek hizmetler de vardır

hizmetler parti programına ek olarak sunulur, ayrı olarak sunulmaz
 • işletmemize kadar küçük bir Antalya turu düzenlemek
  konforlu bir otobüs sağlayacağız ve seçilen gösterinin sunucuları yolculuk sırasında eğlendirmeye hazır bir şekilde otobüste olacaklar
 • en güzel anları yakalamak
  profesyonel fotoğraf ve video kaydı düzenlemek ve etkinlikten sonra rötuşlanmış materyalleri size göndermek
 • pasta tasarımı
  dolgu ve süslemelerle ilgili isteklerinizi dinler ve bunları kutlama yerine güvenli bir şekilde ulaştırırız
 • buket tasarımları
  hem klasik çiçek buketleri hem de sıradışı balon kompozisyonları yapabiliriz (renk, doku, form seçebilir, aydınlatma veya neon ekleyebilirsiniz)
 • havai fişekler
  ve bu duygu dolu havai fişeklerle ilgili değil, kutlamanızı parlak havai fişeklerle bitirebiliriz
3 veya daha fazla ekstra siparişi verirseniz – size %10 İNDİRİM sağlanacak
örneğin, bir gösteri + boks + balonlar içeren herhangi bir festival programını seçebilirsiniz

Veeeee kurumsal müşteriler için

ayrıca büyük ölçekli kurumsal etkinlikler için de hizmet veriyoruz: büyük bir sahnede gösteri programları, ses ve ışık ekipmanı kiralama ve... kendiniz görün!
iletim
lerimiz
bilgiiii
PZT-CMT 10:00-18:00