Animatörler

Tatiliniz unutulmaz bir maceradır! Onu en parlak ve en unutulmaz etkinliğe dönüştürmek için gizli silahlarımız var. Animatörlerimiz kendi alanlarında profesyoneldir. Sadece havalı yarışmalar düzenlemekle kalmıyor, misafirlerinizin kendilerini gerçek bir tatil macerasının kahramanları gibi hissetmelerini sağlamak için tüm hikayeleri ve senaryoları yaratıyorlar.


Sizin için aktif yarışmalar, dikkat oyunları ve misafirlerinizi neşelendirecek zeka oyunları hazırladık. Bir atmosfer yaratmak ve etkinliğinizin temasını vurgulamak için sahne ve kostümleri özenle seçiyoruz.

Lütfen bir paket seçin

1 animatör
6000
Katılımcı sayısı - 10 çocuğa kadar
Süre - 60 dakika
1 aktör dahil oluyor
2 animatör
8 100
Katılımcı sayısı - 25 çocuğa kadar
Süre - 60 dakika
2 aktör dahil oluyor
3 animatör
11 100
Katılımcı sayısı - 50 çocuğa kadar
Süre - 60 dakika
3 aktör dahil oluyor

Kostümlerimiz

Ayrıca

 • Profesyonel animatör
 • En güzel kostüm
 • Temalı aksesuarlar
 • Müzik eşliğinde
 • Duman makinesi
 • Sabun köpüğü jeneratörü
İki veya daha fazla doğum günü programı için rezervasyon yaparsanız, HER BİRİNDE %10 İNDİRİM sağlanacak

extra özel steriiii ekle:

İşte bizim hakkımızda söylenenler ❤️

 • Deniz
  Eminet'nın annes
  Harika bir ajans! Kızımızın doğum günü partisini organize ettiler ve çok mutlu olduk! Hızlı, kaliteli çalışıyorlar ve her zaman iletişim halindeler. Animatörler çok samimi ve eğlenceli bir şekilde davrandılar, tüm çocuklar oyunlar ve yarışmalar konusunda heyecanlıydı. Organizatörlerin profesyonelliğini de belirtmek isterim. Kesinlikle size tekrar geleceğiz ve sizi tanıdığımız herkese tavsiye edeceğiz!
 • Burak
  Hasan'nın babası
  NEON Nese'ye çok teşekkür etmek istiyorum! Geçenlerde oğlumuz için bir parti düzenlediler ve tek kelimeyle büyüleyiciydi! Animatörler profesyonel, çocuklarla harika çalıştılar ve salonun dekorasyonu tüm beklentilerimizi aştı. Çalışmalarınız ve detaylara gösterdiğiniz özen için teşekkür ederiz!
 • Eda
  Çağla'nın annesi
  NEON Nese'nin kızım için düzenlediği çocuk partisi beni çok heyecanlandırdı! Göstericiler harikaydı ve çocuklar gösterilerinden kendilerini alamadılar. Ve salon süslemelerle çok güzel dekore edilmişti. Oğlumun doğum günü yaklaşıyor, kesinlikle tekrar gideceğim! Sanırım bizi tekrar şaşırtabilecekler!
Guvenlik Mah. 267 Sk. Ozturk Apt. No: 16-A, Muratpasa / ANTALYA NEON ALISA YAZILIM SAN. VE TiC. LTD STi
© All Rights Reserved. NeonNESE
Çalışma saatleri
PZT-CMT 10:00-18:00
İletişim
+90 850 259 55 30
info@neonnese.com