neon konfeti gösterisi

Bir çocuk doğum günü partisinde konfetilerin uçuşmadığı hiçbir yer yoktur: doğum günü programının sonunda, çocuklar heyecan verici ve ilgi çekici bir çocuk partisi için yoğun bir gümüş neon gösterisinin tadını çıkarma şansına sahip olacaklar.


Güvenli, alerjen içermeyen malzemeler çocukların rahatını ve sağlığını sağlarken, Antalya'dan profesyonel animatörlerden oluşan ekibimiz etkinliği unutulmaz kılmak için ellerinden geleni yapacaktır!

Lütfen bir paket seçiniz

neon konfeti gösterisi
678938506
3000
Katılımcı sayısı - 25 çocuğa kadar
Süre - 30 dakika
1 aktör dahil oluyor

Neon paper- 15 kg
Konfeti Fırlatıcısı
Neon aydinlatma
Neon konfeti 2 kg
İki veya daha fazla doğum günü programı için rezervasyon yaparsanız, HER BİRİNDE %10 İNDİRİM sağlanacak

extra özel steriiii ekle:

İşte bizim hakkımızda söylenenler ❤️

 • Deniz
  Eminet'nın annes
  Harika bir ajans! Kızımızın doğum günü partisini organize ettiler ve çok mutlu olduk! Hızlı, kaliteli çalışıyorlar ve her zaman iletişim halindeler. Animatörler çok samimi ve eğlenceli bir şekilde davrandılar, tüm çocuklar oyunlar ve yarışmalar konusunda heyecanlıydı. Organizatörlerin profesyonelliğini de belirtmek isterim. Kesinlikle size tekrar geleceğiz ve sizi tanıdığımız herkese tavsiye edeceğiz!
 • Burak
  Hasan'nın babası
  NEON Nese'ye çok teşekkür etmek istiyorum! Geçenlerde oğlumuz için bir parti düzenlediler ve tek kelimeyle büyüleyiciydi! Animatörler profesyonel, çocuklarla harika çalıştılar ve salonun dekorasyonu tüm beklentilerimizi aştı. Çalışmalarınız ve detaylara gösterdiğiniz özen için teşekkür ederiz!
 • Eda
  Çağla'nın annesi
  NEON Nese'nin kızım için düzenlediği çocuk partisi beni çok heyecanlandırdı! Göstericiler harikaydı ve çocuklar gösterilerinden kendilerini alamadılar. Ve salon süslemelerle çok güzel dekore edilmişti. Oğlumun doğum günü yaklaşıyor, kesinlikle tekrar gideceğim! Sanırım bizi tekrar şaşırtabilecekler!
Guvenlik Mah. 267 Sk. Ozturk Apt. No: 16-A, Muratpasa / ANTALYA NEON ALISA YAZILIM SAN. VE TiC. LTD STi
© All Rights Reserved. NeonNESE
Çalışma saatleri
PZT-CMT 10:00-18:00
İletişim
+90 850 259 55 30
info@neonnese.com