bubble show

Bubble Show uzun yıllardır çocuk partilerinde en popüler eğlencelerden biri olmuştur.


Lider konumunu açıklamak kolay: sadece çocuklar ve gençler değil, yetişkinler de farklı boyut ve şekillerde baloncuklar görmekten heyecan duyuyor!


Artık Antalya'da da bu gösteriyi sunmaya hazırız.

шоу с мыльными пузырями в Анталии

Lütfen bir paket seçiniz

bubble show (standart)
473550572941
4500
Katılımcı sayısı - 30 çocuğa kadar
Süre - 30 dakika
1 aktör dahil oluyor
Profesyonel ekipman
En iyi baloncuk hileleri
Sabun Köpüğü Jeneratörü 1200W

Bubble Show, iki profesyonel sanatçının çeşitli şekil ve boyutlarda devasa ve renkli sabun köpükleri yarattığı, çocuklar ve yetişkinler için büyüleyici bir eğlencedir.


Güzelliği, yaratıcılığı ve öngörülemezliği ile izleyicileri memnun eden eşsiz bir performanstır. Sizin ve konuklarınızın kendinizi sihirli ve fantastik bir dünyaya kaptırmanızı sağlar ve size unutulmaz bir deneyim yaşatır.

bubble show (maksimum)
213099785071
7500
Katılımcı sayısı - 15 çocuğa kadar
Süre - 60 dakika
2 aktör dahil oluyor
Profesyonel ekipman
En iyi baloncuk hileleri
Sabun Köpüğü Jeneratörü 500W

Ayrıca:
Çocuklar profesyonel sabun çözeltisiyle kendileri oynayabilecek ve bazı inanılmaz baloncuk numaralarını deneyebilecekler!

Herkes baloncuklara bakmayı sever, ancak onları kendiniz şişirmek çok daha eğlencelidir!


Çocuklar profesyonel sabun dekorlarıyla kendi elleri ile deneyebilirler ve animatörler onlara inanılmaz baloncuklarla eğlenceli numaralar öğretmekten mutluluk duyacaklardır!

İki veya daha fazla doğum günü programı için rezervasyon yaparsanız, HER BİRİNDE %10 İNDİRİM sağlanacak

extra özel steriiii ekle:

İşte bizim hakkımızda söylenenler ❤️

 • Deniz
  Eminet'nın annes
  Harika bir ajans! Kızımızın doğum günü partisini organize ettiler ve çok mutlu olduk! Hızlı, kaliteli çalışıyorlar ve her zaman iletişim halindeler. Animatörler çok samimi ve eğlenceli bir şekilde davrandılar, tüm çocuklar oyunlar ve yarışmalar konusunda heyecanlıydı. Organizatörlerin profesyonelliğini de belirtmek isterim. Kesinlikle size tekrar geleceğiz ve sizi tanıdığımız herkese tavsiye edeceğiz!
 • Burak
  Hasan'nın babası
  NEON Nese'ye çok teşekkür etmek istiyorum! Geçenlerde oğlumuz için bir parti düzenlediler ve tek kelimeyle büyüleyiciydi! Animatörler profesyonel, çocuklarla harika çalıştılar ve salonun dekorasyonu tüm beklentilerimizi aştı. Çalışmalarınız ve detaylara gösterdiğiniz özen için teşekkür ederiz!
 • Eda
  Çağla'nın annesi
  NEON Nese'nin kızım için düzenlediği çocuk partisi beni çok heyecanlandırdı! Göstericiler harikaydı ve çocuklar gösterilerinden kendilerini alamadılar. Ve salon süslemelerle çok güzel dekore edilmişti. Oğlumun doğum günü yaklaşıyor, kesinlikle tekrar gideceğim! Sanırım bizi tekrar şaşırtabilecekler!
Guvenlik Mah. 267 Sk. Ozturk Apt. No: 16-A, Muratpasa / ANTALYA NEON ALISA YAZILIM SAN. VE TiC. LTD STi
© All Rights Reserved. NeonNESE
Çalışma saatleri
PZT-CMT 10:00-18:00
İletişim
+90 850 259 55 30
info@neonnese.com