beauty bar ve sulu boya

Sulu boya, tüm çocuk etkinlikleri için renkli ve eğlenceli bir etkinliktir. Profesyonel animasyon sanatçıları, özel su bazlı boyalar kullanarak çocukların yüzlerini renkli ve canlı çizimlerle süslemelerini sağlayacaktır.


Sulu boya çocukların kendilerini gerçek süper kahramanlar, prensesler veya hayvanlar gibi hissetmelerini sağlar ve bireyselliği vurgular.


Kullanılan tüm malzemeler güvenlidir ve suyla kolayca yıkanabilir, bu nedenle çocukların sağlığı ve konforu konusunda endişelenmenize gerek yoktur.

beauty bar ve sulu boya
218023381331
9000
Katılımcı sayısı - 15 çocuğa kadar (ek 1 kişi - 100₺)
Süre - 30 dakika
1 sulu boya sanatçısı katılıyor
Parıltılı dövmeler
Renkli kanikalonlar (yapay örgüler ve at kuyrukları)
Aqua makyaj temalı
Rhinestones
Şablonlar
İki veya daha fazla doğum günü programı için rezervasyon yaparsanız, HER BİRİNDE %10 İNDİRİM sağlanacak

extra özel steriiii ekle:

İşte bizim hakkımızda söylenenler ❤️

 • Deniz
  Eminet'nın annes
  Harika bir ajans! Kızımızın doğum günü partisini organize ettiler ve çok mutlu olduk! Hızlı, kaliteli çalışıyorlar ve her zaman iletişim halindeler. Animatörler çok samimi ve eğlenceli bir şekilde davrandılar, tüm çocuklar oyunlar ve yarışmalar konusunda heyecanlıydı. Organizatörlerin profesyonelliğini de belirtmek isterim. Kesinlikle size tekrar geleceğiz ve sizi tanıdığımız herkese tavsiye edeceğiz!
 • Burak
  Hasan'nın babası
  NEON Nese'ye çok teşekkür etmek istiyorum! Geçenlerde oğlumuz için bir parti düzenlediler ve tek kelimeyle büyüleyiciydi! Animatörler profesyonel, çocuklarla harika çalıştılar ve salonun dekorasyonu tüm beklentilerimizi aştı. Çalışmalarınız ve detaylara gösterdiğiniz özen için teşekkür ederiz!
 • Eda
  Çağla'nın annesi
  NEON Nese'nin kızım için düzenlediği çocuk partisi beni çok heyecanlandırdı! Göstericiler harikaydı ve çocuklar gösterilerinden kendilerini alamadılar. Ve salon süslemelerle çok güzel dekore edilmişti. Oğlumun doğum günü yaklaşıyor, kesinlikle tekrar gideceğim! Sanırım bizi tekrar şaşırtabilecekler!
Guvenlik Mah. 267 Sk. Ozturk Apt. No: 16-A, Muratpasa / ANTALYA NEON ALISA YAZILIM SAN. VE TiC. LTD STi
© All Rights Reserved. NeonNESE
Çalışma saatleri
PZT-CMT 10:00-18:00
İletişim
+90 850 259 55 30
info@neonnese.com