Yılbaşı

Yılbaşı; yılın en büyülü bayramı! Kimin organize edeceği çok önemli. Profesyonel ekiplerimiz size özel organizasyonu planlar . Sadece havalı yarışmalar düzenlemekle kalmaz, çocuklarınıza gerçek sihri deneyimletmek için bütün hikayeler ve senaryolar yaratırlar!


Sizler ve çocuklarınız için bir kış gösterisi hazırladık, Noel baba ve Kar kızın parlak kostümler içinde en değerli dilekleri yerine getireceği yer! Evinize gerçek bir kış masalının girmesine izin vermeye hazır mısınız...?

Mevcut Programlar

Kostümlerimizin Güzelliği...

Kaliteyi ve detaylara gösterilen özeni inceleyin...
Neon Neşe'nin animasyonu :
 • Profesyonel animatör
  Her animatörün çocuklarla çalışma konusunda en az 2 yıllık deneyimi vardır. Ekibimizdeki oyuncuları özenle seçiyoruz:
  • Oyunculuk
  • Pozitif enerji
  • Çocuk'la çalışma tecrübesi
  • ÇOCUKLARA KARŞI SEVGI
 • En güzel kostüm
  Tüm kostümlerimizin sipariş üzerine yapılmasının bir nedeni var. Nasıl daha rahat çalışılacağını, çocukların en çok ne tür kostümleri sevdiğini ve karakteri olabildiğince gerçekçi hale getirmeyi biliyoruz.
 • Tematik oyun malzemeleri
  Her program küçük bir performans, bir daldırma, bir çocuğun hayalinin somutlaşmış halidir. Sahne malzemelerini seçerken özel bir özen gösteriyoruz. Her gün yeni oyunları test ediyor ve kendi oyunlarımızı yaratıyoruz. Yorgun ipler veya delikli kumaş "peynir"! Partiniz için sadece yeni ve temalı oyunlar.
 • Müzik eşliği
  Bir animatör ile 1 saat boyunca animasyon bile, her zaman müzikal bir senaryo eşliğinde. Parti yaşı ve teması altında özel olarak seçilmiş parçalar profesyonel müzik hoparlörlerinden çalınır. Ve eğer daha fazla bir alan seçtiyseniz - aktörlerimiz radyo mikrofonları kullandıklarından emin olurlar, böylece ses bağırmadan ve yırtılmadan eşit bir şekilde duyulur. Böylece çocuklar kendilerini sakin hissedecek ve çabuk yorulmayacaklardır.
 • Balon jeneratörü
  Sabun köpüğünü seviyoruz - bu bir parti, çocukluk, sihir!
  Programınızda bir baloncuk gösterisi olmasa bile, yine de bir jeneratör getireceğiz ve bir disko yapacağız.
 • Bir minder veya oyun masası
  Kolaylık
  Konfor
  Bebekler rahat, konforlu, yumuşak, hoş, şefkatli, sıcak, tatlı olmalı, çünkü onlar çok önemli.
При оформлении двух и более праздничных программ вы получаете
СКИДКУ 10% НА КАЖДУЮ

другие эксклюзивные шоооооу:

Вот что о нас говорят ❤️
 • Deniz
  Eminet'nın annes
  Harika bir ajans! Kızımızın doğum günü partisini organize ettiler ve çok mutlu olduk! Hızlı, kaliteli çalışıyorlar ve her zaman iletişim halindeler. Animatörler çok samimi ve eğlenceli bir şekilde davrandılar, tüm çocuklar oyunlar ve yarışmalar konusunda heyecanlıydı. Organizatörlerin profesyonelliğini de belirtmek isterim. Kesinlikle size tekrar geleceğiz ve sizi tanıdığımız herkese tavsiye edeceğiz!
 • Burak
  Hasan'nın babası
  NEON Nese'ye çok teşekkür etmek istiyorum! Geçenlerde oğlumuz için bir parti düzenlediler ve tek kelimeyle büyüleyiciydi! Animatörler profesyonel, çocuklarla harika çalıştılar ve salonun dekorasyonu tüm beklentilerimizi aştı. Çalışmalarınız ve detaylara gösterdiğiniz özen için teşekkür ederiz!
 • Eda
  Çağla'nın annesi
  NEON Nese'nin kızım için düzenlediği çocuk partisi beni çok heyecanlandırdı! Göstericiler harikaydı ve çocuklar gösterilerinden kendilerini alamadılar. Ve salon süslemelerle çok güzel dekore edilmişti. Oğlumun doğum günü yaklaşıyor, kesinlikle tekrar gideceğim! Sanırım bizi tekrar şaşırtabilecekler!